Az oldal helyes megjelenítéséhez JavaScript szükséges, amit az Ön böngészője jelenleg nem támogat!

„Mindig is szerettem meghallgatni az embereket, jólesik segíteni nekik. Megérteni a nehézségeiket és megtalálni a megoldásokat. Nem tudom, hogy ezt hivatásnak lehet-e nevezni, de azt gondolom, hogy igen – ezért van az, hogy amikor éppen nem a call centerben ülve igazítok útba ügyfeleket, egy sürgősségi orvosi ügyeleten dolgozom, mint ápoló. Az empátia nálam kulcsfontosságú. Ha úgy érzed, te is kész lennél meghallgatni másokat és segíteni nekik - csatlakozz hozzánk!”

Hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Rendszerszervező

Nálunk lehetőséged lesz:

  • A Bank informatikai stratégiájával összhangban a fejlesztések megtervezésére, megvalósítására;
  • Üzleti és funkcionális specifikációk készítésére, egyeztetésére;
  • Rendszerek közötti integrációs kapcsolatok megtervezésére és adminisztrálására;
  • Szakmai kapcsolattartásra a külső fejlesztőkkel, a fejlesztők felé szakmai útmutatásra, illetve az egyes projektek koordinálására;
  • Rendszerfejlesztéssel kapcsolatos tesztelési feladatok elvégzésére, koordinálására;
  • Lekérdezések, riportok, státuszok készítésére;
  • A rendszerek informatikai támogatására (hibajavítás, adatkarbantartás);
  • Kapcsolattartásra az üzleti és az IT területekkel.

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Felsőfokú informatikai végzettséggel vagy releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • Legalább 2 év rendszerszervezői tapasztalatod van;
  • A szolgáltatásorientált architectura nem ismeretlen számodra;
  • Angol nyelvtudásod középfokú;
  • ORACLE (PL/SQL), adatbázis ismeretekkel rendelkezel (adatbázis kezelés, lekérdezés);

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Hitelezési folyamatok és rendszerek ismerete (kiemelten értékbecslő rendszer);
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat;
  • WEB és JAVA technológiai ismeretek;
  • Többrétegű architektúrák ismerete.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni a Rendszerszervezés rejtelmeit
  • Rotációs programunk és Tudás Akadémiánk által betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.
  • A csapat olyan projekteken dolgozik, ami nagyszerű lehetőséget nyújt a tapasztalatszerzésre, fejlődésre, illetve előrelépésre
  • Rugalmas mukavégzés
  • Home Office lehetőség
  • Most felújított, modern és könnyen megközelíthető környezetben történik a munkavégzés.

Felkeltettük érdeklődésed?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül:

Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Rendszerszervező