Az oldal helyes megjelenítéséhez JavaScript szükséges, amit az Ön böngészője jelenleg nem támogat!

„Ha elindul a zene, kész, kikapcsolom a világot. A test – szinte magától – megmozdul, indulnak a tánclépések. Ez így működik nálam. A banki munka mellett táncórákat tartok, átadom a tudásom, lépésről lépésre haladva, és ez legalább akkora öröm, mint maga a tánc. Átadni a tudást, lendülettel, szenvedéllyel. Tulajdonképpen a bankban is ezt teszem, fióki tanácsadóként. Te is továbbadnád a megszerzett tudásod? Ha a válaszod igen – jelentkezz hozzánk!”

Hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Stratégiai elemző

Nálunk lehetőséged lesz:

  • Részt venni a Bank stratégiájának kialakításában (banki, üzletági és szegmens stratégiák)
  • Részt venni a Bank stratégiai fontosságú projektjeiben (akvizíciók, leányvállalatok/részesedések eladása, integrálása, üzletfejlesztés)
  • Banki, bankpiaci, versenytárs-elemzések készítésére
  • Igazgatósági, Felügyelő Bizottsági anyagok elkészítésében való részvételre
  • Felsővezetői szakmai asszisztenciára, információszolgáltatásra és döntéstámogatásra: ad-hoc elemzések és prezentációk készítésére a Bank menedzsmentje részére
  • Változatos feladatokat ellátni
  • Egy hazai nagybank megismerésére, teljes áttekintésére
  • Rendszeres közvetlen együttműködésre a Bank legfelsőbb vezetőivel
  • Kooperatív, megalapozott szaktudású, profi csapattal együtt dolgozni
  • Fejlődési és továbblépési lehetőségekre
  • Banki szektorban versenyképes jövedelemre

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Felsőfokú közgazdasági szakirányú végzettséggel rendelkezel;
  • Rendelkezel legalább 2 év tanácsadó cégnél vagy vezető nagyvállalat stratégiai területén megszerzett szakmai tapasztalattal;
  • Jó analitikus, szintetizáló készség és strukturált gondolkodás jellemez;
  • Jó prezentációs és kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Nyitott, proaktív személyiségű vagy, csapatjátékos attitűd jellemez
  • Üzleti szemlélettel rendelkezel
  • Képes vagy önálló munkavégzésre
  • Terhelhetőség jellemez, pontos és precíz a munkavégzésed
  • Tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A Közép-Kelet Európai piacon vezető Bankcsoport tagjaként korszerű és átfogó kockázatkezelési ismereteket szerezhetsz.
  • Beleláthatsz hogyan is működik egy bank a mindennapi gyakorlatban és részletesen is megismerheted szervezetét, termékeit, illetve folyamatait.
  • Lehetőséged lesz az önálló, felelősségteljes munkára, mely folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget biztosít.
  • Rendkívül sokoldalú és kreatív munkakörben dolgozhatsz.

Felkeltettük érdeklődésed?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül:

Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Stratégiai elemző