Az oldal helyes megjelenítéséhez JavaScript szükséges, amit az Ön böngészője jelenleg nem támogat!

„Állok a pálya szélén, a kislányomék játszanak, és elmosolyodok… Mert rájövök, hogy a lányom pont ugyanazt teszi mint én: a háttérből támogatja, egyben tartja a csapatot. Mert a közösség nem épül fel magától… Ezért tartok csapatépítő tréningeket: egy-egy közös kirándulás jobban összekovácsol minket, mint bármilyen többnapos irodai „fejtágítás”! Te is így gondolod? Akkor csatlakozz hozzánk!”

Hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Számviteli munkatárs

Nálunk lehetőséged lesz:

  • Bejövő számlák, számviteli bizonylatok nyilvántartására, kontírozására, könyvelésére
  • Devizás bejövő számlák összevezetésére a pénzügyi teljesítéssel
  • Számlaegyeztetések, operatív ellenőrzési feladatok elvégzésére
  • Pénzügyi utalási lista összeállítására SAP és Electra rendszerekben, utalási lista ellenőrzésére
  • Üzleti kártyás dolgozói elszámolások (belföldi-, külföldi kiküldetések, reprezentáció, üzleti ajándék) bizonylatainak ellenőrzésére, könyvelésére, elszámolásokhoz kapcsolódó egyeztetések elvégzésére

Számviteli zárási feladatok elvégzésére:

  • Ráfordítás elhatárolások könyvelése
  • Főkönyvi leltárkészítés és jóváhagyás
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, auditorokkal és társterületekkel
  • Adatszolgáltatások készítése és küldése társterületeknek
  • Részvétel számviteli vonatkozású projektekben
  • Területét érintő ellenőrző lista vezetése, folyamatos egyeztetése

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel vagy mérlegképes könyvelő végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel legalább 2 éves szakmai tapasztalat számviteli területen, de hiánya nem kizáró ok, frissen végzettek jelentkezését is várjuk
  • Rendelkezel Microsoft Office felhasználói szintű ismeretével
  • SAP és Elektra rendszerek ismerete előnyt jelent
  • A munkakörrel kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete
  • Csatlakozz hozzánk, ha az angol nyelvtudásod legalább középszintű

Személyiségbeli elvárásaink:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • analitikus szemléletmód
  • monotonitástűrő képesség
  • strukturált, felelősségteljes gondolkodásmód
  • képesség az önálló és csapatmunkára
  • proaktivitás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Könnyen megközelíthető, modern irodaházban törtérnik a munkavégzés
  • Nyitott, vidám csapat, segítőkész Vezetők várják a csapat legújabb lelkes tagját, ahol minden szakmai támogatást megadnak Neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.
  • Kollégáink által alapított Erste Klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!

Felkeltettük érdeklődésed?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül:

Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Számviteli munkatárs